Výsledky » 20.09.2014 - Tým A - Poski - Hladnov B - 63:67

Tak nám začala další sezóna, první zápas ukázal, že nebude jednoduchá.

Nastoupili jsme proti Hladnovu B, týmu, který je složený převážně z hráčů, kteří bojují o příležitost se prosadit do Hladnovského A týmu. Týmu, který se bude pravděpodobně pohybovat ve druhé polovině tabulky a navíc doma.

Měli by jsme jej tedy porážet, opak byl pravdou a tým Hladnova zaslouženě vyhrál.

Nepovedla se nám především první polovina zápasu, kdy jsme dali 21 bodů a především druhá čtvrtina 9:15 se zapíše asi do dějin Poski. Ve druhé polovině jsme se až neuvěřitelně ztopořili, dokonce jsme zápas vyrovnali na 50:50 - 8 minut před koncem to vypadalo na obrat, síly ale už chyběly.

Byl to první zápas, byl to první zápas kdy jsme si zahráli 5 na 5 a bylo vidět, že je nutné si osahat balónek, to nám chybělo. Jedině tak něco vyhrajeme.

Zápas i přes mizerou střelbu, rozhodlo několik neproměněných šoupáků a trestné hody, které byly kolem 50 %.