Výsledky » 09.11.2014 - Tým A - Poski - Frenštát - 93:90 pp

S cílem vyhrát jsme nastoupili proti silnému Frenštátu. Oslabeni bez několika hráčů.

Utkání, ve kterém po většinu hrací doby vedl soupeř o cca 3 - 6 bodů se rozhodovalo až v závěru. Jednalo se o velice napínavý zápas, kdy nám dělal veliké problémy po celou dobu zápasu dělal hráč soupeře Václav Černoch, který nám nastřílel 30 bodů a kraloval pod oběma koši.

Tři minuty před koncem západu to vypadalo už na další prohru, stav 70:77, ale je to basketbal.

Hned za minutu stav 75:77 a body se přelévali na obě strany v ofenzivním utkání. Za stavu 82:83 mohl rozhodnout 8 sekund před koncem Martinásek, ale místo 2 úspěšných TH nedal ani jednu a po doskoku soupeř mohl utkání kontrolovat. Místo toho se dopustil útočného faulu na skvěle pozičně postaveného Valu. Frenstátu se verdikt rozhodčího nelíbil natolik, že si vyfasoval TCH chybu a Vaněk jeden trestný hod proměnil. Utkání tak šlo do prodloužení.

V něm, to už s námi vypadalo bídně, za dvě minuty prodloužení to bylo 83:90, ale podařilo se nám dát několik rychlých košů a šnůrou 10:0 utkání nakonec dotáhnout do vítězného konce.

Jednalo se o vydřenou výhru, ale nutno podotknout, že po nejlepším výkonu sezony a oboustraně pohledném utkání. Dařilo se nám střelecky a konečně jsme dali více než 60 bodů v zápase.