Archiv výsledků » 30.01.2012 - Tým A - Poski A - Přerov - 67 : 57

Ani ne po týdnu jsme nastoupili k dalšímu utkání. Bohužel v naší domovské hale byl jiný program, tak jsme museli vzít zavděk azylem v druhé hladnovké hale, která je domovská pro druhý hladnovský tým. V hale se nám nehraje dobře, navíc jsme nastoupili bez zraněného Martináska a téměř vůbec do zápasu nezasáhl druhý zraněný Vaněk u obou se čeká několika týdnová rehabilitace.

I tak byl tým v dobré sestavě a měli jsme navic začátek snů. Sice v ospalém úvodu, ale soupeř na tom byl ještě hůře. ostupně jsme navyšovali vedení na 20 : 10 po první čtvrtině a bod po bodu jsme vedení zvyšovali. Ve druhém hracím období se začal prosazovat Machalínek, kterému se dařilo a před začátkem poločasu se chytl i do té doby nevýrazný Gajda. Poločasový výsledek 40: 26.

Oba pokračovali v nastoleném výkonu a hlavně díky nim a několika brejkovým akcím Brody se výsledek přehoupl až na 20 bodový rozdíl - 61:20. Bohužel v posledním období se výkon Poski zcela rozsypal. Čtvrtinu jsme prohráli 6 : 17 a kdybyse basketbl hrál ba 5 období určitě prohrajeme. Utkání tak rozhodl Fraš s Procházkou. Prvně jmenovaný za stavu 63 : 55 3 minuty před koncem zablokoval hráče hostí a přidal po doskoku ještě důležité dva body. Procházka pak posledním košem utkání 2 minuty před koncem definitivně odrazil nápor hostí.

Utkání moc povedené nebylo, ale cenná výhra už 9 v sezóně se počítá.