Archiv výsledků » 29.11.2010 - Tým A - Nový Jičín - Poski A - 82:80

K dalšímu utkání zajížděl tým Poski na horkou palubovku do Nového Jičína. Zde jsou i za dob, kdy hrála většina hráčů na VŠB velice vyhecované utkání a dlouhodobě se nám nedaří. Už začátek zápasu ukazoval, že se bude jednat o napínavé utkání a že nebude jednoduchý zápas. Hrálo se stylem koš za koš a tým Nového Jičína nepřipomínal mužstvo, které v sezóně ani jednou nezvítězilo.

Zlomové okamžiky se udály na konci třetí a začátku posledního čtvrtiny. Nový jičín pálil z trojkové vzdálenosti jako u verdunu a vsítil několik úspěšných střel. Celkem jich dal v utkání 14 !!!! tedy celou polovinu bodů týmu. Přidalo se k tomu několik chybných verditků rozhodčich a NJ vedl o 12 bodů 7 minut do konce. Tým Poski snad až v tento okamžik zabral a dokázal stáhnout 20 sekund před koncem po TH Gajdy na 80:80. Bohužel poslední útok po nájezdu rychlých rozehravačů domácích patřil hráčům NJ a zoufalá střela Vaňka už svůj cíl nenašla.

Utkání mělo několik stinných stránek. Asi ten nejvíce patrný byl v tom, že se někteří hráči soustředili více na diskutování s rozhodčími a okřikovali své spoluphráče, zcela se vytratil týmový duch, který zdobil utkání s Frýdkem Místkem. Dalším, viditelným prvkem byla nekoncetrovanost na utkání, která vyústila někdy až v komické situace v podobě nechytnutí balónu, špatných střel, chybného postavení při hře atd ....

Věřme, že si každý hráč Poski udělá na utkání svůj názor a místo ukazování prstem na osttaní udělá vše pro úspěch v dalším utkání, které bude už v pátek 3.12. proti jednomu z překvapení letošní soutěže týmu Frenštátu.