Archiv výsledků » 29.10.2009 - Tým A - POSKI Ostrava - Gymnázium Hladnov - 65:64

Výsledky se připravuji:

Team Poski pod vedením nového HEAD COACHE Aleše Pelikána předvedl své 1. veliké vítězství o jeden bod.

Zápas začal dobře pro Poski, kteří i když oslabení o Jedličku, Vršeckého, Patáka a Gomolu udržvali mírné vedení téměr v průběhu celého prvního poločasu. Hlavně díky Pacutovi, který dal za prvních 10 minut 12 bodů ze svých celkových 25. Po přestvce se ale děli věci. Poski i díky tomu, že měli k dispozici pouze 8 hrajících pomalinku polehounku přestávali stíhat družstvu Hladnova, které na tom bylo fyzicky podstatně lépe a opíralo se o individuální dovednosti, kteří když chtěli dát koš v podstatě ho i dali.

Ani tohle hráčům Hladnova nestačilo. I když to 3 minuty před koncem vypadalo, že výsledek je jasný, protože Hladnov v pohodě vedl o 5 bodů, dokázal Vaněk dát v rozmezí 30 sekund 2 trojky, které otočili zápas a najednou vedli Poski. Koncovka se dohrávala koš za koš a 25 sekund před koncem hráči Hladnova za stavu + 1 bod pro Hladnov házeli dva trestné hody. Zápas měli ve svých rukou, ale ani jeden neproměnili a z protiútoku dokázal Fraš 8 sekud před koncem dát vítězný koš. Hračí Hladnova ani jeden ze svých 2 pokusů do koše nedostali a tak se zrodilo 1. veliké vítězství Poski Ostrava.