Archiv výsledků » 27.11.2013 - Tým A - Poski - Krnov - 80:60

Po třech dnes odpočinku jsme nastoupili k dohrávanému utkání prvního kola, proti Krnovu.

Chtěli jsme napravit nepovedený dojem z posledního utkání, kdy jsme padli proti VŠB po nedobrém výkonu. Začátek se nám podařil, hráli jsem kolektivně a po první čtvrtině byl stav 19:10 a nutno dodat, že jen naše chyby nás připravili o ještě vyšší skóre.

Když už to v druhém hracím období vypadalo, že utkání bude jasnou záležitostí byli jsme lepší a byl stav 30:19 začali nepochopitelně úřadovat rozhodčí, nutno ale podotknout, že na obě strany až neskutečně chybně. V 7. minutě došlo k vyloučení Tima Procházky za nesportovní chování (opět nesmyslné) a následně byla z basketu spíš holomajzna, než basketbalové utkání a házely se jen TH. Hra se tak kouskovala a utkání bylo nesourodé.

I díky tomuto dotáhl Krnov na poločasový 39:38.

Po poločase jsme si opět vytvořili menší náskok, soupeř se nás ale držel stále na rozdíl 5 až 10 bodů. Utkání bylo pomalejší, ale byli jsme v něm lepší, především díky zkušenosti. Definitivně se zlomilo 7 minut před koncem, kdy byl stav 66:53, hosté nedali 5 TH a to soupeře zlomilo.

Utkání tak skončilo solidním 20 bodovým rozdílem třídy. Velice podstatným aspektem tohoto skóre byla ale velice dobrá exekuce TH.