Archiv výsledků » 27.02.2010 - Tým A - Nový Jičín - Poski A - 59:83

K dalšímu zápasu v Novém Jičíně přijelo družstvo Poski značně oslabené. Z pracovních či osobních důvodů němohla přijet polovina hráčů a tak Poski přijeli pouze v 8 lidech, kdy Pelikán má problémy s kolenem a nakonec ani nenastoupil, Leder byl po těžkém výronu v kotníku a o Vaňka se pokoušela chřipka.

Důležité je, že obavy o výsledek naštěstí byly předčasné. Torzo zdravých hráčů Poski se semklo a už v průběhu prvního poločasu po vyjmečné druhé čvrtině vedlo o 30 bodů 21 : 51 kdy druhou čvrtinu vyhrali Poski 5:25. Toto rozhodlo, protože soupeř ve druhém poločase ukázal, že se do koše trefit umí a byl Poski více než vyrovnaným soupeřem,  i když nutno podotknout, že Poski už nehráli v druhém poločase zcela koncentrovaně a naplno.

Poski tedy vybojovali další, tentokrát jasné vítězství a nutno zdůraznit, že především opravdu kolektivním pojetím hry celého týmu. Zápas se velice vyvedl Gomolovi, který ve druhé čvrtině předvedl několik užasných doskoků a "nabil" Pacutovi na několik úspěšných střel. Překvapil Leder, který sice po zranění, ale zabojoval a zahrál asi nejlepší utkání sezóny.

Další hráči předvedli svůj standart, jen je nutné ještě zdůraznit výkon Jedličky, zejména v obraně, kdy nadělil soupeři několik kulichů pro případ, že by se ještě ochladilo.