Archiv výsledků » 26.09.2010 - Tým A - Krnov : Poski A - 65 : 56

K prvnímu zápasu v nové sezoně zajiždělo družstvo Poski na palubovku Krnova. Krnov doma moc neprohrává a to ukázal bohužel i nám. Nutno podotknout, že jsme ale zajižděli k zápasu bez dlouhodobě zraněných Jedličky a Gomoly a bez dalších hráčů, kteří uvažují nad koncem kariery. Zase jsme ale měli Pacuta, který v dalším zápase Poski opustí a vrací se zpět na VŠB do druhé ligy a Brodu novou posilu z BK Poruba.

Zápas jsme začali dobře do páté minuty byl stav vyrovnaný 11:9 a vypadalo to, že zápas se stejně jako v minulé sezóně bude přetahovat ze strany na stranu ) loni prodloužení). Bohužel opak byl pravdou. Za dalších deset minut hry jsme prohrávali o 20 bodů 39:19 a vypadalo to na jasné vítězství domácích. Naštěstí se nám po několika úspěšných nájezdech Pacuta podařilo do poločasu snížit na přijatelných 41:28 a bylo stále o co hrát.

Ve druhém poločase začal za slabší konec tahat Krnov. Po několika koších famózně hrajícího Gajdy a bojovností celého týmu se 6 minut před koncem schylovalo k dramatu 55:50. Poski se dařila zóna s Pelikánem, ale i s nižší sestavou a vypadalo to že máme na obrat. Ten se ale bohužel nekonal. Za výše zmíněného stavu Krnov házel dva trestné hody (vlastně tři po nesmyslném opakování rozhodčích), ale ani jeden úspěšně, při doskoku neúspěšné střely selhal Vaněk, balon podskočil a Krnov vsítil 2 body. Bohužel následovali další dvě ztráty Poski a tak Krnov v pohodě zápas dohrál.

Výsledek, ani hra ale nebyla nejhorší. Na to že jsme hráli první zápas 5 na 5 jsme předvedli povedené akce a navíc výkon některý hráčů nebyl i kvůli nemocem, nebo zranění optimální. Fraš, Broda i Pečta budou určitě předvádět lepší výkony. Věřme, že se zlepší morálka trénování a podaří se nám zlomit ještě nějakou kvalitní posilu do týmu.

Body: Pacut 17 (10/9), Gajda 16 (1/1 jedna trojka), Vaněk 9 (3/1 dvě trojky), Broda 7 (5/2 jedna trojka), Machalínek 7, Pečta 2, Leder 1 (2/1)