Archiv výsledků » 26.03.2011 - Tým A - Orlová - Poski A - 64:70

Přesně za týden jsme vyrazili k dalšímu utkání, tentokrát na palubovku Orlové, jednalo se o dohrávané 15. kolo. Chtěli jsme navázat na předcházející výhry s Přerovem a ve Frýdku. Opět nás jelo jen 8, navíc Vaněk měl po posledním zápase problémy s kolenem, tak hrál s velikým sebezapřením. Nakonec se ale ukázalo, že počet hráčů byl dostatečný.

Utkání začalo velice vyrovnaně, první čvrtina 18:18 kdy střelecký prapor držel hlavně Broda, který nastřílel neuvěřitelných 15 bodů. První čvrtina byla tedy jeho. I druhá čtvrtina byla vyrovnaná, vedení se přelívalo na obě strany a poločas byl také nerozhodný 36 : 36.

Rozhodující se ukázala třetí čtvrtina. V ní se podařilo hráčům Poski udělat několik brejkových akcí po obranném doskoku, kde vynikal při zakládání útoků zejména Leder. Bratři Procházkově měli několi pohledných akcí hoď a bež, pro diváky opravdu krásné akce, které soupeř za celý zápas nepředvedl. Získali jsem tedy náskok 4 bodů, který se nakonec ukázal ve vyrovnaném utkání jako rozhodující.

V posledním období se nám podařilo tento rozdíl udržet, protože střelba se nedařila ani hráčům domácích a i přesto že jsme si dovolili v posledních 4 minutách zahodit 7 trestných hodů (12/4) utkání jsme s přehledem udrželi.

Je potřeba poděkovat všem hráčům, odvedli maximum a všichni odvedli spíše nadstandartní výkon. Stínem utkání bylo zranění Gajdy, kde je jeho start v dalším utkání nejistý a přidal se tak už početné marodce Poski. Dalším stíhem bylo ne příliš povedené utkání rozhodčích, kde jejich nepřesné výroky na obou stranách zbytečně vedli k vyhrocenějšímu průběhu utkání.