Archiv výsledků » 25.10.2013 - Tým A - Poski - Přerov - 66:58

K dalšímu utkání jsme nastoupili proti Přerovu. V utkání s týmem, který zatím nevyhrál, ale jeho výsledky budily respekt jsme chtěli zvítězit. Pro jistotu, kdy nám šlo o hodně jsme se na zápas vybavili pouze 7 hráči. No každý dělá co umí, nám odpovědnost k ostatním moc nejde.

Naštěstí máme bratry Procházky, kteří předvedli velice povedený výkon.

Ale od začátku. První čtvrtina - byli jsme jasně lepší, ale střelbička nám vázla a skóre 14:7 je spíše pro minižáky, než pro tým mužů.  Ale basket byl od obou týmu poměrně rychlý a dalo se na to i koukat.

Druhá čtvrtina, klasika týmu Poski, výpadek, Přerov převzal iniciativu, začal kousat, ale do půlky jsme urvali drobné vedení na 28:25.

Zato začátek třetího hracího období jsme hráli jako z patesu. Úsek 24:2 nás katapultoval na skóre 51:29 a bylo skoro po zápase. Bohužel jsme ale opět propadli v koncovce třetího hracího období a nechali Přerov snížit před začátkem posledního hracího období na 51:41.

Poslední čtvrtinu jako kdyby okopíroval. 5. Minuta 62:46 a opět hluché místo na konečných 66:58.

Ale dost kritiky. Utkání mělo poměrně dynamiku od obou týmu. Byli jsme lepší, super zahráli Procházci, přidal se k ním výborným výkonem Martinásek, své si odehrál 41 letý Pelikán a nemůžeme opomenout Ledera, který hrál se sebezapřením s nemocí.

Navíc jsme měli i několik pasáží, kdy se hrál z naší strany opravdu pěkný basketbal, míč rychle rotoval, povedly se pohledné akce.

Všem hráčům co odehráli utkání patří dík a poklona, stálo to za to. Jen tak dál.