Archiv výsledků » 24.03.2012 - Tým A - Poski - Krnov - 81:63

Po delší pauze jsme nastoupili k odvěkému rivalovi, družstvu Krnova. Krnov měl o co hrát v případě vítězství by si zachoval naději na play off letošní sezony. K zápasu jsme nastoupili kromě Machalínka skoro kompletní.

V prvním hracíb období na nás krnov vlétl. Byl u všeho dříve, lépe kombinoval a po první čtvrtině si držel mírný náskok 17:24. Naštěstí začátek druhého hracího období přinesl zlepšenou hru a tak jsme do poločasu, zejména díky Frašovi otočili vývoj utkání na 39:36.

Vstup do druhého poločasu nám vyšel náramně. Přechodem na kvalitní zónovou obranu, jsme po zizcích míče přecházeli do rychlých protiútoků, Krnov v tomto období jasně přehráli a dali utkání jasný směr 66:46. Ve třetím hracím období se navíc dařilo  Brodovi, který vstřelil 16 ze svých 19 bodů.

V posledním hracím období už Krnov nenašel recept na naší hru a utkání jsme jasně dotáhli do konce. Před posledním zápasem základní skupiny je tedy jasné, že náš tým bude za suverenní Opavou druhý a bude postupovat do play off z výhodného postavení. Celkem 14 výher a pouze 3 prohry zatím dělají z letošní sezóny tu nejúspěšnější v historii týmu Poski Ostrava.

A to jsme nejstarší tým, asi i v historii přeboru :-)