Archiv výsledků » 24.02.2013 - Tým A - Poski - Nový Jičín - 78:60

V rychlem sledu pokračovala I. třída můžů v basketbalu. Tentokrát jsme v domácím zápase nastoupili k utkání proti soupeři, který byl v tabulce před námi a to družstvu Nového Jičína.

K utkání nás nastoupilo jen 9. Bohužel už letos nenastoupí zdravotně indisponovaný Pečta, na operaci se chystá Fraš, přejeme mu brzké uzdravení, basketbal přestal hrát Procházka, chyběl Martinásek.

Utkání se nám ale povedlo. V prvním hracím období jsme využívali hodně pod košem Šika, kde jsme byli jasně lepší a daříla se nám klasicky zńová obrana. Stav po první čtvrtině byl výborný 21:13. V podstatě ve stejném duchu se nesla i druhá čtvrtina, kdy jsme vedení mírně navýšili na poločasových 40:26. Utkání se definitovně zlomilo pro Poski ve třetím hracím kdy jsme jasně dominovali, podařilo se i několik nádherných akcí, dokonce i jednou se smečí Šika. Stav po třetím hracím období byl 66:40 a v podstatě nebylo o co hrát. Kor, když jsme 4 minuty před koncem vedli dokonce 73:40. Závěr utkání jsme už vypustili, takže posledních 5 minut nebylo moc pohledných, ale i tak jsme nakonec přesvědčivě vyhráli o krasných 18 bodů v utkání, ve kterém jsme neprohrávali ani jednou.

Tak jasná výhra se proti takovému týmu za špičky tabulky opravdu cení.