Archiv výsledků » 22.10.2011 - Tým A - Poski A : Frýdek Místek - 87 : 57

Utekla týden a byla tady další zápas Poski A. Po výhře na horké půdě v Přerově jsme chtěli potvrdit výhru proti Frýdku.

Naše sestava byla tentorkát silná, 9 hráčů a to ještě 5 hráčů chybělo (kurnik to nás je :-) a navíc s trenérem Rojkem, který byl v zápase velcie platný.

Začátek byl ale rozpačitý a dal by se charakterizovat Jedlička - Frýdek 9:2 nikdo nedokázal dát koš kromě Jedličky, kterému úvod vyšel vyjmečně a zakončoval po krásných akcích. Moc nám to ale nešlo a do tempa jsme se dostávali velice pomalu. Vše vypadalo, že se herní projev změnil ve 4. minutě druhého období, kdy se díky Pečtovi na rozehře hra zrychlila, podařilo se dát několik rychlých košů Vaňkovi a stav 29 : 12 vypadal, že se blíží jasná výhra domácích. Opak byl ale pravdou, soupeř stáhl na poločasových 36 : 29 a trenér Rojek měl plné ruce práce s uklidněním hráčů domácích.

Naštěstí se překvapení nekonalo. V druhé polovině se k velikému výkonu rozehrál Schmida, který nastoupil k prvnímu utkání po přestupu z BK Poruba a především Broda, který svými brejkovými pokusy a 10 vstřelenými body v řadě rozhodl o osudu zápasu.

Utkání se nakonec dohrávalo už v exhibičním tempu, kdy se podařilo několik krásných akcí, například nádherné schození pod koš Brody na Martináska, učebnicový útok 3 na 1 zkušenou nahrávkou Schmida na Brodu, nebo Jordánovský únik Pečty.

Nikdo nezklamal výhra 87 : 57 je opravdu vysoká a pokud se tým Poski sejde v takové sestavě, je hodně silný.