Archiv výsledků » 22.09.2012 - Tým A - Snakes - Poski - 46 : 62

Týden utekl jako voda a Poski nastoupili ke svému dalšímu utkání na hřišti Snakes.

Začátek utkání nám vyšel náramně. Po trojkách Brody, Procházky a Jedličky jsme vedli 4:11 a vše vypadalo až moc hladce.  Družstvo Snakes, ale ještě do konce prvního hracího období dokázalo hru srovnat na 11:13 a takový byl i další průběh hry. Vždy se nám dařilo období cca 5 minut, kdy jsme se dokázali od soupeře odpoutat na rozdíl 5 až 10 bodů. následně jsme měli střelecký výpadek, kdy jsme nedali například 4 minuty koš a soupeř se tak dostal zase na dostřel.

Po celý zápas jsme ale vedli, výhra byla zasloužená, herně jsme byly lepší.

Individuálně vynikal Tomáš Procházka, který dokázal navíc vstřelit pěkných 20 bodů, což je díky nízkému skóre velice pěkný výsledek.  Pod košem tradičně kraloval Jedlička.

Utkání se zlomilo krátce po přestávce, kdy jsme šňůrou 12 bodů v řadě utekli na 28:43 a soupěř už sílu na zvrat neměl.

Raritou zápasu bylo, že každá hráč Poski se zapsal do listiny střelců.