Archiv výsledků » 22.01.2012 - Tým A - Krnov - Poski Ostrava A - 57 :77

Hned den po utkání s Orlovou jsme nastoupili u neoblíbeného soupeře v Krnově k dohrávánému utkání 7. kola.

V Krnově tým Poski zatím za svojí existence nikdy nevyhrál a tak jsme měli zájem toto změnit. A nečekali jsme, že to bude až tak jednoduché. Do zápasu se nám podařilo vstoupi po dlouhé době vědením a po první čtvrtině jsme vedli sice jen o  dva body 10 :12 ale skutečnost, že jsme byly herně lepší a navíc jsme měli i mizerné procento (TH do té doby 8/2) a špatnou úspěšnost střelby, hovořila do další hry pro nás.

Herní převaha se ukázala ve druhém hracím období. To jsme jasně vyhráli 13 : 27, utekli na 23 : 39 a o výsledku bylo téměř jasno. Hlavně po dobrém výkonu Brody ve třetím období, který byl herně hodně při chuti to vypadalo pro domácí na jasný debakl, chílemi byl rozdíl ve skóre i přes 30 bodů.

Nakonec hráči domácích, po už skoro odchozeném posledním hracím období ze strany hráčů Poski snížili na pro ně i přijatelných 20 bodový rozdíl. V utkání jsme byly jasně lepší, hlavně Procházka s Brodou herně vynikali. Krnov nikdy v takové herní krizi, po odchodu několika hráčů a vleklém zranění Černeckého tým nemá lídra a je právem v dolní polovině tabulky.

Stínem utkání bylo zranění Martináska a Vaňka, kdy u obou to vypadá na delší herní přestávku.