Archiv výsledků » 22.01.2012 - Tým A - BC Orlová - Poski A - 71 : 83

Uběhl týden a my zajížděli na dva venkovní zápasy, alespoň jednu výhru jsme měli zájem přivést. První pokus byl u tradičního soupeře v Orlové.

Utkání jsme nezačali dobře v 6. minutě první čtvrtiny 16:6 kdy jsme navíc měli TH 8/2, absolutně jsme se nemohli dostat do tempa. Pak k obratu zavelel Jedlička s Procházkou a výsledek jsme otočili na 27:30 v 3. minutě druhého období a vše nasvědčovalo tomu, že půjdeme za další výhrou v soutěži.

Bohužel opak byl pravdou, po velice slabém výkonu do poločasu a ospalé hře nám Orlová utekla na poločasových 41 : 33. Utkání bylo oboustraně ospalé a bohužel k tomu značnou mírou přispěli velice slabí rozhodčí Suder se Sýkorou, to utkání nemohlo bavit nikoho.

Ve třetím období se ale hra Poski zvedla. V hale nejvíce bylo slyšet povzbuzování hráčů Poski navzájem, zlepšila se obrana a utkání se pro nás začalo ubírat správným směrem, náskok jsme stáhli a před posledním obdobím 52 : 56 jsem šli za výhrou.

Ta se začala rýsovat 6. minut před koncem zápasu. To za stavu 63 : 63 dal velice důležitou trojku do té doby nevýrazný Vaněk, následovaly 4 body Procházky a opět Vaněk po dvou TH - a bylo z toho vedení 64 : 72.

Konec utkání už se nesl ve znamení taktických faulů domácích a proměňování TH hostí.

Další výhra byla na světě, je cennější hlavně o to, že se hra až tolik nedařila a utkání bylo v pomalém tempu.