Archiv výsledků » 21.03.2010 - Tým A - Krnov - Poski A - 82 : 74 pp

K dalšímu utkání týden po nešťastně prohraném zápase po prodloužení s Karvinou se hráči Poski vydali tentokrát do Krnova.

Pořadí v tabulce a osud Poski v předkole byl jasný už před zápasem, ale i kvůli tomu, že Poski mají v týmu nejednoho Krnováka, nechtěli v posledním zápase základní skupiny odejít s ostudou.

Zápas byl před výbornou diváckou kulisou celý průběh vyrovnaný. Skóre se přelívalo z jedné strany na druhou. Zlomové okamžiky byly v celém zápase dva. První ve třetí čvrtině, kdy po trojce Vaňka v 6. minutě Poski odskočili na rozdíl 8 bodů (39:47). Tento rozdíl chtělo udržet mnohem déle, než dvě minuty, protože Krnováci za tuto dobu skŕe stáhli a před začátkem posledního období byl stav 51 : 51.

Dalším zlomovým okamžikem bylo prodloužení. To Poski prostě nejde stejně jako v zápase s Karvinou i tentokrát v prodloužení Poski prohráli 14 : 6   (a to Gajda dával trojku s klaksonem konce utkání). Nutno ale podotknoiut, že k prodloužení vůbec nemuselo dojít. Po nahrávce Pacuta střílel 3 sekundy před koncem řádné hrací doby Fraš, který byl při střele faulován (a těsně ji nedal) nicméně k velikému užasu všech o ba trestné hody proměnil.

No byla do další prohra 2. v sezóně v prodloužení. Když k tomu přičteme i dvě prohry o jeden bod s Opavou a Přerovem, Poski základní část zakončili pouze s 5 výhrami, ale mohli jich mít 9. To ale nic neměnilo na tom, že Poski tým jde do předkola play off na Nový Jičín.