Archiv výsledků » 20.10.2012 - Tým A - Poski - Karviná B - 81:68

K dalšímu utkání jsme nastoupili proti silnému soupeři z Karviné, který se pohybuje v první polovině tabulky.

V utkání jsme od počátku vedli, kromě 7. minuty kdy byl stav utkání 17:18 jsme byly o kousek před soupeřem po celý zápas. V první polovině utkání dominoval Tomáš Procházka, který se vrátil po nemoci do sestavy.

Zápas se začal dramatizovat 13. minut před koncem, kdy se hráči Karviné dostali do náporu a otočili utkání na 49:50. Více jsme soupeři ale nedovolili, Vaňkovi se podařilo rychle za sebou vsítit 3 trojky, z těžkých pozic se trefil Jedlička.

I přesto byl ale stav 6 minut před koncem pouze o bod 62:61, navíc se vyfauloval klíčový hráč Broda. Závěr ale patřil nám a byl velice profesorský. Dirigoval ho především svojí zkušeností Lukáš Procházka, opět se trefil Jedlička a po krásných kombinacích se podařilo dát i rychlých 6 bodů Pečtovi.

Závěr nám opravdu vyšel a konečný stav 82:68 hovoří za vše. Další už pátá výhra v řadě, proti kvalitnímu soupeři. Ale hlavně oproti minulým zápasům, kde byla výhra vydřená, jsme tentokrát byly lepší a výhra byla zasloužená.