Archiv výsledků » 19.02.2011 - Tým A - Poski - Snakes A - 65 : 70

Po ostudné pořážce před 14 dny s týmem Havířova jsme měli další domácí zápas s Týmem Snakes. K utkání jsme přistoupili zodpovědně a tak z užšího kádru chyběl pouze Gajda a i přes zdravotní komplikace se dostavili všichni hráči, i když to ještě v 15 hodin vypadalo, že nás bude jen 7, za to všechno je třeba všem složit poklonu.

K utkání se tentokrát přistoupilo po kvalitním rozcvičení a hned to bylo znát. První čtvrtina vyšla výborně a tým soupeře se neuměl prosadit přes naší zónovou obranu. Jen škoda, že se nedařilo až tak v útoku a po drobných zaváháních byl stav jen 15 : 7. Nakonec se, chyby v útoku v prvním hracím období ukázali pro další vývoj zápasu jako klíčové. V druhé čtvrtině tým sosupeře přitvrdil hru a začalo se mu dařit v útoku. Ne snad tím, že by Poski přehrával, ale útočnými doskoky si dělali hráči soupeře druhé šance ke střele. V tomto úseku hry snad každý útok hostí končil útočným doskokem a tak také k další možnosti střely. Druhou čtvrtinu jsme prohráli 13 : 27.

Mírný náskok soupeře se ve třetí čtvrtině ještě navýšil až na 11 bodů a obraz hry se nezměnil. Tým Snakes útočí tým Poski brání, chvílemi to vypadalo, že soupeř hraje přesilovku po neúspešné střele se opět dařilo soupeři doskakovat a mít tak tedy další možnost střely. Ke zlomu došlo až 6 minut před koncem utkání, kdy Broda, Machalínek a tradičně Tomáš Procházka svojí bojovností dokázali srovnat až na 62 : 62 a to ještě Procházka neproměnil dvě šestky. Bohužel, se další útoky hráčům Poski nepodařilo proměnit a naopak po útočném faulu Pelikána bylo po nadějích.

Hráčům Poski ale tentokrát patří za výkon pochvala. Utkání bylo bojovné a ošperkované několika velice povedenými akcemi, zejména Machalínkem a Pelikánem. Rozhodla větší bojovnost hráčů Snakes v útoku a také tradiční útočné ztráty hráčů Poski. Tento výkon, je ale příslibem do dalšího boje už za týden s týmem Orlové.