Archiv výsledků » 18.05.2014 - Tým A - Poski - Havířov - 70:71

K dalšímu utkání jsme nastoupili proti Havířovu.

Utkání jsme chtěli vyhrát, ale bohužel, jak už je u náš klasikou, začátek utkání se nepovedl. Opět, nejspíše díky laxní přípravě a koncentraci jsme prohrávali po první čtvrtině 16:20 a o poločase dokonce 35:46. První půlka byla tragická a některé naše ztráty se hodily do pořadu neváhej a to, než na basketbalové hřiště.

Ve třetí čtvrtině se už naše hra zlepšila, ale na skore to vidět nebylo a zápas za stavu 51:63 vypadal beznadějně.

Poslední hrací období jsme konečně ukázali, že basket hrát umíme. Podařilo se nám trefit z dálky a čtvrtinu jsme vyhráli 19:8. Bohužel v konečném součtu to bylo jen 70:71.

Klíčových bylo několik okamžiků. Za prvé šílený první poločas a za druhé TH v poledním hracím období 6/1. (Pelikán 2/0, Jedlička 2/0, Vaněk 2/1). Utkání jsme tak zejména díky našemu přístupu prohráli zaslouženě.