Archiv výsledků » 18.02.2012 - Tým A - Poski A - TJ Frenštát - 82:65

Uběhl jeden týden a byl tady další zápas. Tentokrát nad silným soupeřem z Frenštátu, který za sezonu prohrál jen 2x, Poski 3x . Ten ale bohužel přijel na naší palubovku jen se šesti hráči, zatímco naše družstvo bylo poprvé v sezoně téměř kompletní, na zápas se sešlo 11.

První čtvrtina byla vyrovnaná. Týmy se přetahovaly ve vedení, nám se nedařila tolik střelba. Proto i konec prvního hracího období byl 17:13. Zlom celého utkání nastal ve ve druhém hracím období. To jsme vyhráli 30:16, dařila se kombinace a jednalo se asi o nejhezčí úseky hry celého utkání. Střelecky se dařilo Brodovi, který v tomto období vstřelil celkem 10 bodů.

Druhý poločas se dohrával skoro z povinnosti. Poločasový náskok 47:29 pro TEAM Poski se ukázal jako dostatečný a tak se hrál beztarostný a vyrovnaný basketbal. TEAM soupeře byl lepší na útočném i obranném doskoku. Hráči Poski byli zase lepší individuálně a v přechodu do útoku. Na palubovku se tak dostali všichni hráči v podobné minutáži a nebezpečného soupeře jsme v přehledem porazili nakonec o 17 bodů, kdy jsme v utkání prohrávali pouze na začátku utkání.

Už je tedy jasné, že pro první koho play off bude na naší straně výhoda domácího prostředí. Nemůžeme skončit hůře, než čtvrtí.