Archiv výsledků » 17.04.2012 - Tým A - Poski A - Havířov - 54:61

Snad jasná výhra ze zápasu v Havířově, snad nekoncentrovanost, snad jiné příčiny,pracovní vytížení ....

Odvetný zápas se nám vůbec nepovedl 3. minuta utkání a stav 0:9 6. minuta a stav 3:16 .... družstvo Havířova bylo po celý zápas lepší a koncetrovanost Poski byla velice chabá. Utkání jsme si vyhrát nezasloužili.

Od vyřazení nás nedělilo mnoho. V serii rozhodlo, že jsme vyhráli první utkání v Havířově rozdílem třídy a náskok se Havířovu velice těžko stahoval a také zlepšený výkon ve třetím hracím období, kdy jsme se po zejména zásluhou Brodyy dostali poprvé a naposledy v utkání do vedení 37:36.

Hodnotí se ale po boji a v tom jsme byli lepší a celkovým skóre + 15 bodů postupujeme do další fáze play off. I přes horší výkon v utkání je potřeba poděkovat všem za celkový vydřený postup.