Archiv výsledků » 16.01.2010 - Tým A - Poski - Opava - 78 : 79

Tým Poski se poprvé v sezoně sešel ve větším počtu hráčů, chyběl pouze nemocný Fraš.  Na výkonu větší rotace byla znát a tak se na palubovce hladnovského gymnasia blížilo překvapení.

To se bohužel neudálo. Ale popořádku. Po dobrém nástupu, kdy Poski vedli 7:0 se Opava po time outu zvedla a dostala se do vedení na koncí prvního období 16 : 25. Po další šnůře ve 3 minutě druhého období do bylo už o 17 bodů pro Opavu 20 : 37. Pak TEAM Poski přostřídal, hru rozpohyboval Vršecký, pod košem měl solidní úseky Gomola a do poločasu se stáhla ztráta na 36 : 43.

V druhém poločasu byl TEAM Poski už lepší. Nová posila Tkadleček se ukázala jako velice platným hráčem a díky jeho bojovnosti, ke které se přidal i Jedlička se výsledkové skoré přetahovalo na jednu či druhou stranu.

A nastal infarktový závěr. 3 minuty před koncem skóre 71 : 68 pro Poski pak šnůra Opavy a stav 73 : 74. Pacut trojka a dvě úspěšné šestky. Stav 78 : 76 a do konce 20 sekund. Útok Opavy nájez soupeře pod koš, nepochopitelné stáhnutí Vaňka do vymezeného uzemí k najížděcímu hráči, vyhození na hráče za trojkou střela ....a koš.

4,5 sekund do konce, time Poski. Zahraný signál nájezd Pacuta pod koš nahrávka na Gajdu, poslední střela z pod koše, která nepadla. Prohra o bod.   Zápas jsme měli ve svých rukou nevyšlo to.

Nutno ale podotknout, že pokud je TEAM poski kompletní, úmí zahrát proti komukoli, Tkadleček byl velikou posilou, takže veřme, že jeeště něco vyhrajeme v základní části a v paly off ostatní potrápíme. Jedinou slabinkou pro TEAM Poski je, že TEAM 30 letých borců ma občas svojí hlavu a tak trobné hecování a výtýkání chyb přerůstá v osobní útoky a drobné rozepře, veřme, že se v dalším zápase sklidníme a zahrajeme stejně kvalitní zápas jako proti Opavě.