Archiv výsledků » 15.03.2012 - Tým B - Poski B - Vsetín - 97:91

Hráčí B týmu dohrávali zápas se Vsetínem, který byl přeložen z důvodu nemoci soupeře. Průběh zápasu nenaznačoval, že by nemělo dojít k takovému divokému skóre, které svítilo na konci zápasu na tabuli. První čtvrtinu ovládl tým Poski B, kdy výhral poměrem 19:12, ve druhé však přišel výpadek jak v obraně, tak především v útoku a dali jsme možnost hostům trhnout se na poločasových 29:37. Po přestávce pokračoval tlak hráču Vsetína a to především z trojkového oblouku, kdy za celý zápas dokázali trefit celkem 13 pokusů a rozdíl ve skóre byl už 13 bodový. Těsně před koncem třetí čtvrtiny však přišly důležité koše Jedličky a Brody a stav byl 57:61 z pohledu domácích. Poslední čtvrtina se změnila doslova ve střeleckou exhibici, kdy Čarnecký s Brodou úspěšně ostřelovali koš hostů z dálky a tím dokázali roztáhnout hostující obranu a domácí tým konečně začal dávat body i z podkoše po krásných náhrách Vaňka a dalších. Skóre za tuto čtvrtinu se zdá být téměř neuvěřitelné a to v poměru 40:30. I díky zlepšené střelecké potenci odešel domácí tým jako vítěz.