Archiv výsledků » 15.03.2009 - Tým A - Gymnázium Hladnov - POSKI Hladnov - 101:85

Smolným dnem se stal pro hráče POSKI Hladnov pátek 13., když na palubovce Gymnázia Hladnov prohráli městské derby. Od začátku bylo na hřišti jasné, který z obou soupeřů bude určovat tempo hry. POSKI se nemohlo probudit z jarní letargie, a tak spousta nepřesností a neproměňování šancí zapříčinilo 12ti bodový náskok domácího mužstva po první čtvrtině. Do druhé čtvrtiny ovšem nastoupili hráči hostujícího družstva jako vyměnění a dokázali již s lépe hrajícím soupeřem držet krok. POSKI celý zápas trápila obrana a nedokázali v obraně pod vlastním košem udržet domácí hráče na zádech, a tak ztráceli spoustu míčů právě pod vlastním košem. Naštěstí domácí hráči né vždy toho dokázali využít a tak živili šance hostujících POSKI ke srovnáni hry. POSKI ovšem touto možností pohrdli a darovali tak domácímu týmu vítězství. Nutno dodat, že v tomto zápase chyběli mužstvu POSKI oba rozehrávači, jejichž zkušenosti během zápasu, hlavně v rozhodujících chvilich, evidentně chyběli.

Sestava: Fyty, Rojča, Ledys, Vacoš, Ludánek, Váňa, Michal, Jirka P., Sláva,