Archiv výsledků » 14.04.2013 - Tým A - Poski - Basket Opava - 81:67

K dalšímu utkání jsme nastoupili proti družstvu Basket Opava. Utkání bylo už od začátku vyhecované, týmu soupeře jsme měli co vracet, vždyť jsme v minulém utkání se soupeřem prohráli o neuvěřitelných 37 bodů, což byla největší porážka v historii Poski. Začátek nám vyšel výborně, hráli jsme přes Šika za 5 minut vedli 12:5. Soupeř se ale chytnul a skore srovnal po první čtvrtině na 22:20. Soupeře jsme dostali do zápasu i sami, protože jsme za prvních 20 minut dostali 2 TCH, Opava tak měla možnost 4 TH. Poločasové skóre 38:38 nasvědčovalo, že přijde drama. Nástup do třetího hracího období nám podobně jako v začátku zápasu vyšel, za 5 minut jsme vedli o 10 bodů 52:42, ale soupeř dokázal dotáhnout, ba dokonce 8 minut před konce zápasu i skóre obrátit na stav 57:60.  V ten moment se naštěstí trefil za tři body Broda v zápětí Vaněk a během dalších 2 minut hned 3x Broda, utkání tak rozhodl a 4 minuty před koncem za stavu 74:64, bylo jasné, že už výhru nepustíme. Utkání se velice povedlo Jedličkovi, který k 11 bodům přidal také kralování pod košem a hlavně nádherné asistence. Svoje si klasicky odehrál Šiko, který byl nejlepším střelcem utkání.