Archiv výsledků » 13.11.2011 - Tým A - Poski A - Hladnov - 68:77

K dalšímu utkání jsme nastoupili ke velikému hladnovskému derby. K utkání nenastoupilo několik opor, jako například Schmida, Jedlička, Broda a Pečta, i tak jsme ale chtěli vyhrát. Navnaděni několika výhrami jsme si mysleli, že přijde už sama.

Bohužel se tak nestalo. Po velice laxním rozcvičení, které se ukázalo jako jedním z klíčových faktorů prohry jsme během 4 minut prohrávali 2:12, kdy to vypadalo na pěkný debakl. Po zlepšením výkonu v první čtvrtině jsme sice dokázali vyrovnat a ve druhém období především díky Timovi Procházkovi i vyhrát na poločasových 35:31.

Bohužel přišla katastrofální třetí čtvrtina, kdy soupeř vyhrál 6:21 a utkání zde defakto rozhodl. V tomto období, kdy se nám absolutně nedařilo a hra postrádala organizaci (projevila se obsence klasického středového rozehravače), nedokázali jsme se prosadit a kupili chybu za chybou. K nerovozní čtvrtině přispěli i rozhodčí, kteří udělili několik technických chyb, bohužel jen na naší stranu a byly zbytečně přísní jen jedním směrem na nás.

I tak jsme dokázali utkání zdramatizovat. Po několika úspěšných trojkových pokusech na 56:60 necelé čtiři minuty před koncem. Bohužel následovali zase chyby a soupeř odskočil. Ještě minutu a půl před koncem po trojce Vaňka 69 :66 ale soupeř už utkání nepustil.

V utkání jsme udělali opravdu hodně chyb. Soupeř byl ve 12 lidech na utkání se připravil lépe a zaslouženě vyhrál. V určitých fázích utkání nás přehrál především v rychlosti.