Archiv výsledků » 12.03.2011 - Tým A - Poski A - Přerov - 75 : 49

K dalšímu utkání jsme téměř po měsiční pauze nastoupili proti Přerovu. V prvním utkání jsme vyhráli na palubovce soupeře se štěstím o jeden bod a tak jsme chtěli na sérii navázat. Tým Poski se dal částečně dohromady a tak jsme měli k dispozici 9 hráčů i když Fraš po diagnoze vlastně nastoupit ani neměl, protože má prasklý meniskus. Bohužel nejspíše do konce sezóny je vyřazen kvůli vleklému problému s kolenem i Jedlička a aktivní basketbalovou kariéru ukončil Vršecký. Chyběl i Lukáš Procházka.

Úvodní minuty nasvědčovali tomu, že zápas bude vyrovnaný. Střelecké nepřesnosti na obou stranách měli za následek po první čtvrtině hubené skóre 15:9 v náš prospěch. Zlom celého zápasu nastal ale ve druhé čtvrtině. Tým Poski po výborném výkonu utekl soupěři na rozdíl 20 bodů a rozdíl v tomto období byl propastný 19:3. Střelecká nemohoucnost hostí a kvalitní výkon Poski, kdy kobouk dolů zejména před Frašem, který i přes zranění nastřílel v této části 6 bodů, kraloval pod košem a byl více než platným hráčem i když své minuty skoro "odkulhal", zápas rozhodl.

Začátek třetího období navazoval na první poločas a po krásných akcích Procházky a trojce Gajdy bylo skóre 47 : 14 a nebylo co řešit. Zápas se dohrával skoro z povinnosti a to mělo za následek i více nepřesností. Veliký dík patří i dalšímu hráči - Ondrovi Pečtovi. Ač v očekávání svého prvního potomka předvedl v den termínu narození nejlepší výkon v sezóně, měl do zápasu chuť a podpořil tým výborným výkonem.

Dík všem hráčům za předvený výkon a věřme, že se i přes rozrůstající marodku a osobní vytížení několika hráčů, podaří sezónu dokončit se ctí.