Archiv výsledků » 12.02.2012 - Tým A - Frýdek Místek - Poski A - 64 : 76

K dalšímu utkání jsme nastoupili pro nás v neoblíbené hale ve Frýdku Místku. Není zde palubovka (umělý povrch) a navíc ve venkovním mrazivém počasí, které panovalo je zde i poměrně chladno.

Možná i proto jsme měli pomalejší rozjezd a soupeř nás zatlačit a byl v úvodu utkání lepší. (6. minuta 16:9). Po prostřídání jsme se ale zlepšili a vytvořili mírný náskok do poločasu 41:42, nutno ale řici, že vedení bylo větší, bohužel nás trápil domácí hráč Nogol, který dal do poločasu 15 bodů z toho dvě trojky v poslední minutě druhého hracího období a tím manko z pohledu domácích zmenšil.

Ve druhém poločase úroveň hry obecně povadla na obou stranách. domácí dokázali vstřelit jen 8 bodů, ale my na tom nebyly o moc lépe, jen 13, nutno ale zdůraznit, že opět nám nešli TH, kdy jsme ve třetím hracím období měli nelichotivé skore 7/1.

Frýdek Místek je naštěstí herně letos špatný a tak i krátké zapnutí našeho týmu na vyší otáčky v posledním období, kdy body dali v rychlém sledu Broda, Fraš a Gajda a zvýšení na rozdl 10 bodů stačilo k dohrání utkání a v podstatě snadné výhře.

Utkání moc tempa nepobralo, ale pozitivem je, že z našeho celku zaznamenal každý minimálně bod a nasazení dlouhodobých marodů Martináska s Vaňkem no a to hlavní, nikdo se nezranil.

Za týden, kdy nastupujeme proti silnému Frenštátu se ale musíme zlepšit.