Archiv výsledků » 11.01.2014 - Tým A - Poski - Hladnov - 60 : 64

K prvnímu utkání v roce 2014 jsme nastoupili hned do derby proti Hladnovu. Byli jsme téměř kompletní, soupeř také, to vše slibovalo zajímavé utkání.

To bylo po celou dobu velice vyrovnané.  Týmy se střídaly ve vedení, které nebylo vyšší než 4 body. Soupeř byl nejspíše i zaskočen, že jsme fyzicky vydrželi po celé utkání.

4. minuty před koncem zápasu jsme vedli 58:52 a byli jsme blízko výhře. Bohužel v ten moment jsme zcela odešli, začali jsme se bát dát koš a soupeř nás v koncovce postupně přehrál. Poslední 4 minuty jsme zcela vybouchli, střileli z nesmyslných pozic, neplnili taktické pokyny trenérů.

Zápas byl ale jinak od obou týmu velice pohledný a povedený, skoro i druho ligové úrovně. V zápase jsme nebyli horší, ale koncovka opravdu nevyšla a hlavně TH 37:21 tedy nějakých 55 % jsou v tak těsném zápase veliký luxus.

Přesto si zaslouží celý tým poděkování. Po posledním výbuchu ve Frýdku Místku jsme předvedli velice povedený týmovější výkon a byli jsme Hladnovu důstojným soupeřem.  Sice se nám herně nedaří tolik co loni, ale tento zápas ukázal v lepší zítřky. Pokud utkání odmákáme jako v tomto zápase, můžeme pomýšlet na lepší výsledky.

Utkání bylo mělo pikantní příchuť, nástupem bývalého hráče Poski - Honzy Brody proti nám. V zápase se mu tolik nedařilo a nastřílel pouze 5 bodů, ale snad mu prohru vrátíme v odvetě :-)