Archiv výsledků » 10.01.2010 - Tým A - Frýdek- Místek - Poski A - 76 : 46

Hřáči Poski Ostrava zajížděli k dalšímu zápasu citelně oslabení o dva klíčové hráče Mirka Pacuta A Luďka Jedličku. Bohužel jejich absence se citelně projevila i na celkovém výkonu.

Vstup do zápasu  se celkem podařil a celá první čvrtina byla vyrovnaná. Bohužel vsitít body se dařilo jen dvěma hřáčům a to Frašovi a Vaňkovi, oostatní nacházeli střeleckou pohodu marně a tak tomu zůstalo vlastně celý zápas.

Klíčový okamžik nastal v začátku druhé čvrtiny. Fraš musel střídat, Vaněk si udělal ve 3. minutě období 4 osobní chybu a bohužel v úseku mezi 3 a 10 minutou tohoto období Frýdek Místek vyhral 4 : 26 a bylo tedy po zápase. Jaká škoda, že nikdo z hráčů Poski, nedokázal aspoň částečně ty dva zastoupit. Tento sedmi minutový úsek byli Poski na ručník a Frýdek si dělal co chtěl. Poločas 20 : 46 a dále nebylo o co hrát.

Druhý poločas se dohrával prakticky z povinnosti. Bohužel je třeba konstatovat, že absence jednoho či dvou klíčových hráčů je v úzkém kádru Poski opravdu citelná.