Archiv výsledků » 08.12.2012 - Tým A - Poski - Frenštát - 54:45

K dalšímu utkání, jsme po debalku v Opavě nastoupili, proti zatím neporaženému týmu, Frenštátu. Frenštát nás loni vyřadil v play off soutěže o postup do finále, měli jsme mu tedy co vracet.

První polovina utkání byla vzájemnou oťukávanou. Družstva se střídala ve vedení, do rotace se z naší strany dostali všichni hráči. Hrál se zajímavý basketbal s pěknými akcemi na obou stranách, kdy nás sráželo hlavně několik zbytečných nepřesnostní a dominovaly především obrany. I proto byl poločasový výsledek pouze 25:27 v náš neprospěch.

Zlom nastal ve třetím hracím období, sice nepadalo opět moc bodů, ale podařila se nám bodová šňůra na 38:29 soupeř musel dotahovat. To se mu bohužel podařilo už do konce této čtvrtiny, na 40:38, stálo ho to ale hodně sil.

V posledním hracím období, jak už je u nás běžné, se opět blížilo k dramatu. 2 minuty před koncem byl stav nerozhodný 45:45. Pak se ale podařilo vstřelit koš Jedličkovi, který předvedl výborný výkon a byl nejlepším střelcem domácích a hned z dalšího protiútoku i trojku Vaňkovi, stav byl 1:35 sekund před koncem 50:45 a to soupeře zlomilo.

Podařilo se nám tak vyhrát nad letos neporaženým týmem a nutno říci, že po kvalitním výkonu. Maximální dík za týmový výkon patří celému týmu.