Archiv výsledků » 08.02.2014 - Tým A - Poski - Torola Snakes - 77:68

Utekl týden a bylo tady další utkání, tentokrát proti družstvu Snakes. Týmu, který v soutěži nemá ani jedno vyhrané utkání.

V zápase jsme celou dobu vedli kolem 10 bodů, ne a ne se ale proti houževnatému soupeři utrhnout na větší bodový rozdíl. Po první čtvrtině bylo skóre 22:15. Za další tři minuty už jen 26:24 a za další tři už zase 36:26.

Takto, jako na špagátku se Snaket dotahoval po celé utkání.

Rizikové to bylo v poslední hracím období, kdy byl stav 66:60. Velice důležitý koš po vybojovaném míči dal Pelikán v zápětí Vaněk trojku a necelé dvě minuty před koncem byl stav 71:61, který jsme si už do koncovky pohlídali.

Naštěstí jsme nedopustili překvapení, nutné je ale poznamenat, že soupeř byl velice bojovný a i když nevedl ani jednou, podal pohledný výkon. V našem týmu zahrál velice dobře Martinásek, spolehlivý výkon předvedli Jedlička, Pelikán a Lukáš Procházka, dařilo se i Machalínkovi a v závěru utkání dal tři důležité trojky Vaněk.