Archiv výsledků » 07.01.2012 - Tým A - Poski A - Havířov - 77:59

K prvnímu utkání v Novém roce jsme nastoupili proti Havířovu. Začínají odvety a Havířov nám v prvním utkání sezóny nadělil debakl, měli jsme co vracet. Na zápas jsme se konečně sešli k většímu počtu hráčů, bylo nás 10 a hned to bylo znát i na výkonu.

Hned na úvod se mistrovským tahem projevil trenér Pelikán. Ten na Havířov tým hráčů  ve věku kolem 18 let nasadil osobní obranu. Havířov přijel připravený na naší klasickou zónovou a s osobní si neporadil a to se ukázalo jako klíčové.

Dále by se dal chrakterizovat úvodní poločas, respektive jeho čtvrtiny asi takto. Jedlička - Havířov 9:9  - Fraš - Havířov 16 : 8. Ano je to tak. Oba hráči, ale zejména Fraš předvedli svoje nejpovedenější utkání letošní sezóny a byly doslova k nezastavení. Havířovští hráči neměli šanci a zejména výkon Fraše ve druhé čtvrtině kdy dal z 23 bodů hned 16 proti o 20 let mladším hráčům ukazuje, že na to pořád ještě máme ....

Ale pozor, kdy si myslí že to bylo jen o dvou hráčích plete se. Prezentovali jsme se až nezvykle kolektivním výkonem, balón v útoku šel na tří i více nahrávek, dařili se akce a byl to obecně velice pohledný basketbal z naší strany.

Poločasový výsledek 45 : 17 ukázal že je o výsledku zápasu rozhodnuto.

I když se Havířov v druhém poločase chytil a náš tým zvolnil, obrat zápasu to nepřineslo, jen korekci výsledku. Opravdu povedený zápas všem hráčům za skvělý výkon patří dík.

A nesmíme zapomenout na další dě významné události. K prvnímu zápasu od těžkého zranění ruky nastoupil Machalínek, snad bude zdravíčko sloužit a 100 % úspěšnost TH ....to je taky pěkný počin.