Archiv výsledků » 05.10.2013 - Tým A - Poski - BK Opava - 57:55

K dalšímu utkání jsme nastoupili k neoblíbenému soupeři BK Opava. Za naše působení v Poski jsme Opavu nikdy neporazili.

K utkání jsme nastoupili bez opor Tomáše Procházky, Machalínka a Gajdy. Přesto jsme dokázali vyhrát zápas ve kterém jsme nebyli lepším týmem.

Začátek jsem měli šílený, místo koše jsme trefili zeď a měli jsme snad 15 ztrát. Za konstatování stojí snad jen fakt, že jsme byli celý první poločas jasně horším týmem ve druhém hracím období jsme dokázali dát jen 7 bodů, na úseky hry se nedalo ani koukat. Kupodivu ani Opava toho moc nepředvedla a tak poločasových 22:34 bylo ještě přijatelných.

Zajímavé to bylo až ve třetím hracím období. Zabrali jsme a soupeři se i herně vyrovnali. Protože Opava byla střelecky impotentní a dala jen 6 bodů dokázali jsme skoro i srovnat 39:40.

Bohužel impotence se v posledním hracím období přenesla zase na nás a koše jsme dávali jen z TH, nedali jsme i jasné šoupáky, měli opět ztráty a tak 1:35 před koncem to bylo 47:55 a nic nenasvědčovalo tomu, že by jsme měli vyhrát.

Pak se ale děli věci. Sporný faul na Vaňka při střelbě za 3 body a následná TCH hráči hostí za komentáře. Protože Vaněk dal všech 5 Th najednou to bylo 52:55. Z dalšího útoku navíc ve druhém poločase výborně hrající Procházka dal trojku ....55:55. Opava se do koše opět netrefila a po faulu opět Vaněk dal další 2 Th. Najednou to bylo behěm minuty 57:55. A protože Opaváci už koš nedali je tady velice cenný skalp.

V utkání jsme určitě lepší nebyli, ale byl to pěkný dárek pro Vaňka k zapíjení svobody :-) a snad i povzbuzení do další práce pro celý TEAM.

PS: Doufám, že v tom máš prsty Táto ....