Archiv výsledků » 01.10.2011 - Tým A - Poski A - Orlová - 78 : 70

Neutekl ani jeden den (zápas v Havířově byl dohráván) a byl tady další se silnou Orlovou.

K utkání se nedostavilo několik hráčů a tak nastoupili v sezóně poprvé nedoléčený Gajda (který má problémy s ramenem) a oba Procházkové bez jakéhokoli tréninku. Bohužel navíc družstvou soupeře nedodrželo dohodu a nepovolilo start hráče (asi se báli klucí), který má vyřízení licence v řízení, ale bohužel na Strahově se licence někdy nedoručí. Tak nás bylo jen 7.

Vyhlídka nevypadala nejlépe, ale opak byl pravdou. Snad i díky směšnému nebasketbalovému úvodu ze strany soupeře se tým Poski vyhecoval k neuvěřitelnému výkonu. Start vyšel Vaňkovi s Timem Procházkou, který navíc stihl za poločas šoupnout Orlové 18 puntíků, hráči nevěděli jak ho zastavit, kdy rychlé brejky táhl především Broda první poločas měl jasný průběh (17. minuta - 39:25) a hrál se opravdu pěkný basketbal. Bohužel jsme se klasicky nevyhnuli slabším okamžikům a soupeř do poločasu stáhnul na přijatelných 41:31.

Ve druhém poločase, jsme především po našich chybách nechali soupeře stáhnout na dostřel a zápas se lámal až v koncovce. 36. minuta 64:61, podařilo se ale zakončit Pelikánovi, který byl v dalším útoku faulován, TH proměnil - 69:61 - soupeř dvě trojky a necelé dvě minuty před koncem 71:68. Koncovka byla neuvěřitelně dlouhá, házelo se hodně TH, kdy se vůbec nedařilo Brodovi (který i když hrál velice dobrý a kolektivní zápas měl v koncovce TH 8/1). Naštěsti se podařila jednička na Gajdu (který po zranění také výborný zápas, hlavně na doskoku) a bylo rozhodnuto.

Utkání se ze strany Poski povedlo, hrál se povedený basketbal, za týmového povzbuzování, kdy soupeř z Orlové v zápase ani jednou nevedl. výhra zcela zasloužená.