Archiv výsledků » 01.02.2014 - Tým A - Krnov - Poski - 69:82

K dalšímu utkání jsme zajížděli na palubovku Krnova, kde se lehko nevyhrává. Z různých důvodů jsme cestovali navíc bez opor Martináska, Fraše a Ledera.

Začátek utkání nám vyšel náramně.  Hráli jsme lehko, soupeře jsme přehrávali a první hrací období skončilo 10:23 o vyšší vedení nás připravili pouze naše chyby, kterých nebylo málo ale ztrát měl soupeř naštěstí ještě více.

Když na začátku druhé čtvrtiny po koši Jedličky a Pelikána jsme vedli už o 17 bodů (10:27) vše nasvědčovalo jasné výhře. To by jsme ale nebyli my, aby jsme ti to nezkoplikovali. Do konce druhého hracího období jsme dali už jen 8 bodů, hra se nám úplně rozpadla, kupili jsme chybu za chybou a Krnov vyrovnal na 35:35.

Drama jsme ale odmítli na začátku třetí čtvrtiny. Za 4 minuty jsme dali celkem 19 bodů, vsítili celkem 5 trojek (Vaněk 4) a najednou byl stav 37:54. Když se podařilo Vaňkovi a Jedličkovi dát další trojky a byl stav 12 minut před koncem 44:62, vypadalo to na jasný průběh.

Pak ale nepochopitelně začali úřadovat rozhodčí. Pohodové utkání zdramatizovali nesmyslnými výroky a tlačili Krnov k úspěchu. 4 minuty před koncem zápasu po TCH Vaňka a faulu byl stav 62:69 a Krnov házel celkem 6 trestných hodů za sebou. Naštěstí v této činosti soupeř selhal a snížil pouze na 65:69.

Protože čas se neúprosně blížil ke konci Krnov musel hrát rychle a musel zastavovat čas, nešlo některé zákroky hraničící s jasným umyslem nepísknout. Nám se naštěstí TH celkem dařili, Gajda (v koncovce 2/2) Jedlička (2/2) Lukáš Procházka (2/1) Tomáš Procházka (4/2) Vaněk (4/4) a utkání jsme si tak zkušeně pohlídali.

Některé pasáže nám vyšli opravdu výtečně, bohužel jsme vlastními chybami nechali soupeře "čuchnout". Prohrát jsme si ale nezasloužili, kromě první minuty, kdy dal Krnov první koš utkání, jsme po celý zápas vedli a byli jsme lepší.