Archiv výsledků » 01.02.2013 - Tým A - Poski - Snakes - 79:59

K dalšímu zápasu jsme po týdnu nastoupili jen v sedmi hráčích, ale s jediným cílem. Zlomit šňůru tří porážek za sebou. Věděli jsme, že to nebude jednoduché, protože tým soupeře Snakes, měli v poslední době sňůru několika zápasů, kdy hráli velice dobře a měli dobré výsledky. Hráli jsme ale pro Filípka Procházku, nový přírůstek do týmu Poski, Time blahopřejeme, ať jste zdraví.

No a zápas? Tak první čtvrtina taková naše klasika, soupeř plný sil s touhou vyhrát, my nepozornosti v obraně, několik rychlých trojek soupeře a po první čtvrtině stav 15:19. Zlom nastal ve 4. minutě druhého hracího období. Za stavu 22:29 pro soupeře se nám povedlo snad vše. Pod košem dominoval nestárnoucí Pelikán, který naděloval jeden blok na druhým a v útoku hrál fantasticky Procházka. Výsledkem byla šňůra 21:2 a stav o poločase 43:31 a obrat v zápase.

Ve druhém poločase jsme už dokázali náskok udržet a v posledních pěti minutách i zvýšit na pěkných 20 bodů. V utkání se opravdu dařilo několika našim hráčům, trio Šiko, Procházka a Broda dokázalo dát dohromady 58 bodů. Klíčové ale bylo kolektivnější pojetí naší hry a z toho musel mít radost opravdu každý. Jen tak dále.